Jong IVBN Borrel & Brains: “Essentialisme” van Greg McKeown
Nieuws
Publicatiedatum: 9 juli 2025
Op 3 juli stond het boek “Essentialisme: Niet meer alles moeten” van Greg McKeown centraal tijdens de Jong IVBN bijeenkomst Borrel & Brains. Het evenement vond plaats op het hoofdkantoor van Amvest, gelegen in het voortdurend evoluerende Cruquius gebied.
Het inspirerende event, waarbij Lunch Learners het boek presenteerde, belichtte drie kernboodschappen:
- Focus op het essentiële: Het boek benadrukt het belang van het identificeren en concentreren op de meest belangrijke taken en verantwoordelijkheden, en het elimineren van onnodige afleidingen.
- Grenzen stellen: McKeown moedigt lezers aan om duidelijke grenzen te stellen en ‘nee’ te zeggen tegen verzoeken die niet bijdragen aan hun belangrijkste doelen.
- De kracht van minder: Het boek stelt dat door minder te doen, maar dit beter te doen, men meer voldoening en succes kan ervaren.
Na de presentatie genoten de deelnemers van een geslaagde bootvaart door de grachten van Amsterdam. Het was een perfecte gelegenheid om te netwerken, ideeën uit te wisselen en te genieten van het prachtige uitzicht op de stad.
Nieuw
Reisverslag IVBN inspiratiereis Londen 2026
Van 17 tot en met 19 juni reisden 25 IVBN-leden met de Eurostar van Rotterdam naar Londen voor de jaarlijkse IVBN-inspiratiereis.
Nieuws
24 juni 2026
Nieuw
Bouw duizenden woningen versneld na doorbraak-deal
Intentieovereenkomst Binckhorst Den Haag afgesloten.
Nieuws
21 juni 2026
Julia Strijp-Mulder nieuw bestuurslid IVBN
Op de Algemene Ledenvergadering van 4 juni jl. is Julia Strijp-Mulder, onderdeel van het management team bij Catella IM Benelux , benoemd als nieuw bestuurslid per 1 juli 2026. Daarnaast is ze ook benoemd tot penningmeester van het bestuur.
Nieuws
08 juni 2026